REFERENCE

___________________________________________________________________________________________________________

★★★★★
5
Naprostá spokojenost - komunikace, přípravy, rady i samotná realizace. Opravdoví profíci. A výsledek je úžasná a precizně odvedená práce. Mockrát děkujeme Polovi Rostoklaty :)”
- Polovi / Rostoklaty
★★★★★
5
Važení manželé Šalmíkovi, celým srdcem bychom vám velice rádi poděkovali, za realizaci nové kuchyně v našem novém domečku.. Nutno říct, že od prvního setkáni jsem byl nadšený, z vašeho přistupu, ochoty vyjít vstříc a poradit, hlavně maximální profesionalitě, o které nemůže být pochyb. Když jsme včera přebírali dílo, neměli jsme slov. Věděli jsme, že to bude nádhera, ale realita překonala veškeré naše očekáváni - je to mistrovské dílo, do posledního detailu - opravdu nádherné ! Špičkové materiály a vybavení a neuvěřitelná preciznost opravdu v každém detailu.. Děkujeme ! Přejeme, ať se vám daří v profesním i osobím životě, a ať i nadále děláte radost všem, kdo vás osloví, protože s Vaším přístupem, to jinak být nemůže - milujete svůj obor, a je to znát. Jen tak dál.. Díky !!!”
- Vasil a Lucka - Chocerady Vlkovec
★★★★★
5
Velká ochota, profesionalita a spolehlivost. Jsem rád, že Šalmíkovi dokáží dobře poradit a vybrat nejvhodnější řešení. Cením si takových firem s jasným názorem. Moc Vám děkujeme.”
- Jakub - Dobříč PZ
★★★★★
5
Lidskost, slusnost, spolehlivost, preciznost, perfektni provedeni nasi zakazky. Velke podekovani, manzele Salmikovi, i celemu tymu, ktery se na realizaci podilel. Hana a Petr Krchnavi”
- Krchnavi, Vranovice
★★★★★
5
Vysoce profesionální přístup a perfektně provedené a kvalitní provedení. Děkujeme celého týmu a vřele doporučujeme všem.”
- Martin a Pavlína Obora
★★★★★
5
Dobrý den pane Šalmíku, děkujeme Vám za pomoc při plánování naší kuchyně a za její perfektní realizaci. Designem předčila naše očekávání, o praktičnosti ani nemluvě. Chceme poděkovat celému týmu za bezvadnou práci. Náš s jídelní stůl, taktéž zhotovený u Vás je třešničkou na dortu.”
- Koškovi / Boseň
★★★★★
5
Dobrý den Šalmíkovi, tento týden jste dokončili naši kuchyň a nadšená není jen manželka, ale i já! Nevíme, který detail vyzdvihnout - jestli 100% využití každého prostoru, nebo dokonale zvládnutý roh kuchyně bez parapetu... Bezvadný je nejen výsledek, ale i celá spolupráce s Vámi od začátku do konce. Bylo nám potěšením, jste oba kdykoli zváni na kávu! Renata a Petr”
- Štěpánkovi, Turnov
★★★★★
5
Vážený pane Šalmíku, ráda bych Vám i Vaší paní poděkovala za profesionální služby při plánování, rozpočtování i realizaci kuchyně Infini v našem domě a za velmi příjemnou a přátelskou spolupráci. Vámi dodaná kuchyně předčila moje očekávání, jsem s ní velmi spokojená. Přeji mnoho dalších úspěšných realizací do budoucna! Se srdečným pozdravem Silvie Končická”
- Silvie Končická / Říčany
★★★★★
5
Dobrý den, vážený pane Šalmíku, chci Vám poděkovat za realizaci kuchyně, a to od vizualizace až po samotnou montáž. Vše jste s vaším týmem zvládli naprosto profesionálně, spolupráce s Vámi byla bezchybná a jsem rád, že jsem si Vás vybral. Zcela jistě, pokud se naskytne vhodná situace, Vás jednoznačně doporučím. Přeji hodně dalších spokojených zákazníků.”
- Dalibor Slíva, Holešov
★★★★★
5
Dobrý den pane Šalmíku, mockrát děkujeme za splněný sen v podobě realizace kuchyně od Vás. Je nádherná! Spolupráce úžasná po všech směrech, navíc vždy velmi příjemné jednání. Děkujeme za vše a přejeme mnoho dalších spokojených klientů jako jsme my!”
- Andrea a Jakub, Dlouhý Most
★★★★★
5
Vážení manželé Šalmíkovi. Mnohokrát děkujeme za poradenstvi a profesionálně odvedenou práci. Kuchyně je praktická a nádherná. Takhle vypadá "TOP" firma. Stejně jako společnost Haas Fertigbau. Děkujeme a doporučujeme všem.”
- Pavla a Honza Zubří
★★★★★
5
Dobrý den pane Šalmíku, rádi bychom Vám a Vaší manželce touto cestou poděkovali za ukázkovou spolupráci při sestavování kuchyně. Vše se perfektně povedlo a kuchyň je úžasná. Taky montážní parta odvedla výbornou práci. Jsme nadmíru spokojeni. V dnešní době je taková spolupráce nadstandard. Přejeme vám vše nejlepší do dalších pracovních dnů a mějte se hezky.”
- Bohouš a Hanka
★★★★★
5
Dobrý den, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši spolupráci. Jsme velice spokojeni s realizací naší krásné kuchyně a se skvělým přístupem Vašeho profesionálního týmu. Určitě Vás doporučíme dál. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů.”
- Radka a Jirka, Tlučná
★★★★★
5
Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat firmě INFINI a speciálně manželům Šalmíkovým. Je to radost se setkat s tak profesionálním přístupem, kdy je od začátku jasné, že jednáte s lidmi, kteří své práci rozumí a dělají ji opravdu se zapálením a zaměřením na zákazníka. Z kuchyně jsem opravdu nadšený, předčila má očekávání a jen se kochám dotaženými detaily. Zároveň musím pochválit pracovníky, kteří kuchyň přijeli smontovat. Odvedli excelentní práci a byli velmi příjemní. Je to skutečně osvobozující pocit dělat s profesionály!”
- Radek H., Velké Popovice
★★★★★
5
Manželům Šalmíkovým mockrát děkuji za velkou ochotu, vstřícnost a hlavně profesionalitu při návrhu kuchyně a montážníkům za skvěle odvedenou práci. Kuchyně je nejen nádherná, ale hlavně praktická. Celému týmu velké diky.”
- Vendula, Hlušovice
★★★★★
5
Dobrý den pane Šalmíku, Chtěli jsme Vám poděkovat za kuchyni kterou jste pro nás zrealizovali. Kuchyňe je naprosto luxusní, krásná a hlavně funkční, což jsme dnes otestovali prvním obědem. Děkujeme i montážníkum za skvělě odvedenou a profi práci Ještě jednou moc děkujeme a budeme Vás všude chválit a doporučovat. :-)”
- Libor, Rájec-Jestřebí
★★★★★
5
Moc děkuji za krásnou kuchyni. Poradenství a realizace skvělá. Ještě jednou moc děkuji za Vaši ochotu a přístup. Jednoznačně doporučuji. Faladová, Písek”
- Faladová Ladislava / Písek
★★★★★
5
Moc děkuji za krásnou kuchyň, profesionální přístup a pomoc s výběrem. 100% doporučuji.”
- Veronika Pechanová/Černolice
★★★★★
5
Pan Šalmík je profesionál. Má zkušenosti, umí poradit, je na něj spolehnutí. A kuchyň je perfektní. Děkujeme a doporučujeme.”
- Jandíkovi/Přepeře
★★★★★
5
Nemohu jinak než souhlasit se stejně spokojenými zákazníky. Moc Vám děkujeme za lidský přístup, ochotu a porozumění. Máme něco, co jsme si vysnili a vy to na 100% uměli zrealizovat, poradit. V kuchyni je radost vařit a nábytek je nadčasový, díky Vašim radám a zkušenostem. Velice rádi doporučujeme a tím děkujeme Vám i manželce za velmi vstřícnou a příjemnou spolupráci.”
- Macka a Víťa Domašov
★★★★★
5
Moc děkujeme manželům Šalmíkovým za realizaci naší kuchyně, je krásná a kvalitní. Ceníme si hlavně připomínek a návrhů, díky kterým je naše kuchyň praktičtější. Po výborné zkušenosti s kuchyní jsme s Infini realizovali i nábytek do ložnice a do předsíně, a opět jsme moc spokojení. Ještě jednou děkujeme za příjemnou spolupráci. Chválíme i montážní partu za skvělý přístup a kvalitní práci.”
- Kristýna a Luděk, Otnice
★★★★★
5
Dobrý den, manželé Šalmíkovi, chtěli bychom Vám moc poděkovat za úžasnou kuchyň, kterou jsme společně tvořili. Oceňujeme Vaši profesionalitu, flexibilitu a cenné zkušenosti, díky kterým naše kuchyň splňuje všechna naše očekávání. Rádi Vás a Vaše služby budeme dál doporučovat. Ještě jednou za vše moc děkujeme!”
- Mirka a Pavel, Praha
★★★★★
5
Vážení manželé Šalmíkovi, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za nádhernou kuchyni, se kterou jsme nadmíru spokojení. Plně splňuje veškeré naše představy - je pro nás praktická, účelně rozvržená, je krásná a oceňujeme její kvalitní provedení. Děkujeme vám za maximální vstřícnost a ochotu, se kterou jste s námi pilovali návrhy, a za všechna Vaše doporučení a nápady. Máte opravdu cit pro věc a dokážete přesně vystihnout i to, o čem jsme měli v počátku jen mlhavou představu :-) Děkujeme také celému montážnímu týmu, pracoval s ohromným nasazením a rychle řešil vše potřebné. Byli jsme také velmi příjemně překvapení rychlostí montáže. Vaši firmu budeme s radostí doporučovat! Mějte se krásně a přejeme, ať se vám vše daří.”
- Maříkovi, Čebín
★★★★★
5
Dobrý den pane Šalmík, Chtěla bych Vám moc poděkovat za návrh a realizaci kuchyně. Vše proběhlo v pořádku a rychle. Kuchyně je nádherná. Přeji Vám mnoho dalších úspěchů a spokojených zákazníků.”
- Lucie, Tachov
★★★★★
5
Dobrý den pane Šalmíku, Vaši kuchyň máme přes 5 let, jsme moc spokojeni a když si vzpomeneme na Váš velmi profesionální přístup, ochotu, a to nejen Vaši, ale i Vašich zaměstnanců, tak je třeba to napsat. Přejeme hodně úspěchů! Olina a Ivan z Chebu”
- Olga Grzywaczová, Cheb
★★★★★
5
Manželé Šalmíkovi, touto cestou Vám skláním poklonu nad profi přístupem, skvělou a rychlou spolupráci. Byla jsem vděčná za Vaše věcné přípomínky, které byly na místě. Vzhledem k tomu, že manžel je z oboru, ohodnotil práci za výborně a kvalitně provedenou. Ať se Vám nadále daří a děkuji.”
- Alena, Krnovsko
★★★★★
5
Nemůžeme jinak než vše pět hvězdiček. Z kuchyně máme obrovskou radost, vypadá naprosto přesně jako v návrhu. Ten jsem mimochodem několikrát měnila a vždy mi bylo rychle vyhověno. Dostalo se nám také užitečných rad, které jsme rádi zakomponovali. Kéž by bylo více podnikatelů jako jste Vy a Vaše paní. Stejně jako Vy jste mi popřál, ať se mi krásně vaří, tak my Vám přejeme spoustu zákazníků. Děkujeme.”
- Ivona a Ondřej, Libčice nad Vltavou
★★★★★
5
Vážený pane Šalmíku, dovoluji si Vám a celému Vašemu týmu touto cestou srdečně poděkovat za skvěle odvedenou práci při realizaci kuchyně v našem RD. Služby, které Vaše firma poskytuje jsou zcela profesionální a to na všech úrovních. Nebojím se říci, že mé paní jste splnil sen a mě kvalitou odvedené práce přesvědčil, že realizovat kuchyň s Váší firmou bylo dobré rozhodnutí. Příjemné a profesionální jednání Vás a Váší paní, empatický přístup a řemeslná zručnost Vašich zaměstnanců generuje spokojenost a upřímné nadšení koncového zákazníka.”
- Zdeněk P.
★★★★★
5
Dobrý den pane Šalmíku, Touto cestou chceme poděkovat Vám, vaši paní, paní Veronice Ocilkové i celému týmu, který se podílel na výrobě naší nové kuchyně. Pokud docházelo k nějakým změnám během výroby, vždy jsme byli informováni.Ještě jednou děkujeme za profesionální přístup a přejeme mnoho pracovních úspěchů a ještě více spokojených zákazníků.”
- Jarka a Jiří ze Šumperka
★★★★★
5
S návrhem i realizací kuchyně jsem byla moc spokojená, a i když se vyskytl menší zádrhel, vždy bylo vyřešeno vše k mé úplné spokojenosti a v nejkratším termínu. Vřele tuto firmu doporučuji.”
- Hana Wiedermannová
★★★★★
5
Dobrý den, chtěli bychom mockrát poděkovat manželům Šalmíkovým za skvělou práci a pomoc při realizaci nádherné kuchyně v našem novém domově. Jejich rady jsou k nezaplacení, ví kam peníze investovat a kde je to naopak zbytečné. Jsou ochotní, spolehliví, veškerá spolupráce byla na jedničku. Přejeme mnoho spokojených zákazníků jako jsme my.”
- Štellarovi, Vranovice
★★★★★
5
Děkuji za profesionální přístup od zpracování návrhu až po samotnou realizaci rustikální kuchyně. Jsem z ní nadšená a všem mým přátelům se líbí, přestože ji viděli pouze na fotkách, protože kolaudace bude později. Celý kolektiv počínaje panem Šalmíkem je výborný.”
- Alena Slavíková, Ostrava - Poruba
★★★★★
5
Velice profesionální přístup od začátku až do konce. Montážní parta skvěle, rychle a především kvalitně.”
- Rostislav Šotola, Lesnice
★★★★★
5
Dobrý den, děkuji za krásnou a funkční kuchyň. Oceňuji profesionální přístup pana Šalmíka, šikovné a rychlé ruce montérů a spolupráci nejen během plánování. Přeji stejné úspěchy při realizaci dalších kuchyní.”
- Hana Hajtmarová
★★★★☆
4
Dobrý den, děkujeme za návrh a dodávku kuchyně, jsme spokojeni. Vše proběhlo bezchybně, domluva a spolupráce s Vámi, ochota montérů skvělá. Jediná chyba se vloudila - řešení úchytu otevírání lednice - není úplně vhodně umístěné a lednice se těžko otevírá. A kdybych měl hledat detaily, tak při předání nepůsobí úplně dobře ohmatané nerezové plochy. Což jsem nijak nepřipomínkoval, i vzhledem k pozdní večerní hodině, ale když se ptáte... Jinak ještě jednou díky a těšíme se brzy na další spolupráci při realizaci dalších částí bytu.”
- Pavel Hartman
★★★★★
5
Děkujeme za realizaci kuchyně. Od zhotovení plánů až po montáž jsme byli velice spokojeni. Oceňujeme perfektní spolupráci, vstřícnost a profesionální přístup všech včetně montérů. Kuchyň je moc krásná a splňuje všechny naše požadavky.”
- Zdeňka, Bludov
★★★★★
5
Dobry den, pane Salmiku. Chci Vam a Vasim kolegum velmi podekovat za tak krasnou a poctivou praci, kterou jste odvedli. Kuchyne je presne podle nasich predstav. Jsem nadsena. Dekuji a preji Vam vsem dalsi takove uspechy. Budte zdrav!”
- Šumperk
★★★★★
5
Často si na Vás, pane Šalmíku, vzpomenu, kuchyň je skvělá a všichni, kdo přijdou na návštěvu, ji obdivují, dokonce i moje mamka, které modrou absolutně (!) nemá ráda. Hezký den, ráda vám oběma přeji spokojenost a vše jen lepší, dostatek příjemné práce a spokojené zákazníky jako jsem já.”
- Zuzana
★★★★★
5
Dobrý den, moc Vás a Vaší paní zdravíme. Chtěli bychom Vám poděkovat za dobře odvedenou práci. Vaše firma patří mezi ty, které všude chválíme (a není jich mnoho), i tentokrát jsme s nábytkem moc spokojeni. Vaše paní nám navrhla barvu nábytku, která se k nám dobře hodí a Vaše zaměření opravdu nemá chybu. Přejeme hezký víkend (má být krásně) a ještě jednou děkujeme.”
- Jiří a Ludmila
★★★★★
5
Dobrý den, upřímně Vám můžu říct že jsem při shlédnutí vašich návrhů lapala po dechu.Je to krása - pro ženu, která sní o vlastní kuchyni. S tímto Vašim návrhem souhlasím - líbí se mi a jedním slovem je to přesné co jsem si od tohoto představovala. Moc Vám děkuji, přesně jste to vystihl. Tento návrh chci mít. Šatna je také dle mích představ. Ještě jednou velice děkuji - jsem nadšená.”
- Anna
★★★★★
5
Dobrý večer pane Šalmíku, zdravíme Vás a samozřejmě také Vaší paní. Chceme Vám poděkovat za dobře odvedenou práci, kuchyň se nám moc líbí, jsme spokojeni. Totéž můžeme také říci o pracovnících, kteří nám kuchyň včera montovali. Tak ještě jednou děkujeme.”
- Mníšek, u Prahy
★★★★★
5
Milá paní a pane Šalmíkovi :-) V kuchyni od Vás se dobře peče, smaží, vaří. Ať se Vám to skvělé dílo stále daří. Letos a i v roce novém, kuchyně od Vás nejsou problém. Jsou to mistrovská díla z kterých pohoda dýchá. :-) Přeji krásné vánoční svátky :-)”
- Vilém
★★★★★
5
Dobry den pane Salmiku, pisi Vam ohledne kuchyne, kterou mi v pondeli vasi kluci montovali. Kuchyn je moc krasna, hrozne se nam libi a myslim, ze i funkcne nam bude maximalne vyhovovat. Chtela bych Vam timto podekovat a take bych chtela pochvalit pani Hruskovou, se kterou byla radost spolupracovat, a take kluky, kteri kuchyn montovali. Opravdu vsechno probehlo v nejvetsim poradku a cistym svedomim muzu rici, ze budu vsem davat pouze pozitivni reference.”
- Hana
★★★★★
5
Hezký večer, fakturu samozřejmě uhradím. Fotku kuchyně jsem měla v plánu Vám poslat, protože je opravdu moc hezká. Velmi dobře jste mi vyřešila prostor v rohu (naproti karuselu), kde jsou police a skutečně se toho hodně vejde. Výborný je i hluboký dřez, až jsem překvapená, skvělá baterie. Vše je opravdu přesně na míru jak jsem chtěla. Velmi hezká je i jídelní část, skříňky nejsou hluboké a tím je místo okolo stolu větší. Hned jak budu mít fotky, tak Vám je ráda pošlu. Odvedla jste dobrou práci a i Vaši kolegové. Moc Vám děkuji že jste měla trpělivost a věnovala se nám.”
- Kateřina
★★★★★
5
Dobrý den pane Šalmíku, kuchyně dopadla výborně, montáž skvělá, výborná spolupráce. Děkuji moc. Pošlu fotky, ať máte něco do realizací nebo přijeďte s paní na kafe se podívat. :-)”
- Jana
★★★★★
5
Rád bych Vám a Vaší manželce poděkoval za příjemnou spolupráci a pomoc při realizaci návrhu naší kuchyně - je moooc pěkná.”
- Děčín
★★★★★
5
Dobrý večer, kuchyně vypadá moc hezky, montáž trvala kratší dobu, než jsem počítala a všechno dobře dopadlo. Děkuji Vám za Váš vstřícný přístup, skoro mne mrzí, že už další kuchyni realizovat pravděpodobně nebudu.”
- Iva
★★★★★
5
Vážený pane Šalmíku, velice děkujeme Vám, Vaší paní i celému realizačnímu týmu za kuchyň, jsme velice spokojení. Krásný den a hezkou dovolenou.”
- Ostravsko
★★★★★
5
Dobrý den, kuchyň je v pořádku, spotřebiče postupně zkoušíme. Moc děkuji za perfektní spolupráci a perfektní kuchyň. Přeji pohodové dny a hodně stejně spokojených zákazníků.”
- Pavlína
★★★★★
5
Dobrý večer, děkuji za mejlík, s kuchyní jsme moc spokojeni. Doplatek dle faktury jsem dnes odeslala. Co se týká doporučení, tak to určitě budeme praktikovat, všichni, kdo tu za tu krátkou dobu byl, tak mi tu naši kuchyň moc chválil a samozřejmě se ptali, kde jsme si ji nechali udělat. Mějte se moc krásně, ať se obchody daří a snad se při nějaké příležitosti potkáme :-)”
- Brno
★★★★★
5
Dobrý den pane Šalmíku, jsme velmi spokojeni a také Vám děkujeme! Pokud by se v okolí vyskytl někdo, kdo by o nové kuchyni přemýšlel, určitě Vás doporučíme! Mějte se hezky!”
- Renáta
★★★★★
5
Dobrý den pane Šalmík, jsme rádi, že jsme si u Vás nechali zhotovit kuchyň. Poradenství a montáž byla perfektní.”
- Šumpersko
★★★★★
5
Dobrý den, pane Šalmíku, také my Vám mnohokrát děkujeme za vstřícný přístup, profesionalitu a kvalitu Vaší práce! Kuchyně mě doslova nadchla! Již teď Vaši firmu s radostí doporučuji všem, kteří se chystají pořídit si kuchyň v rámci stavby domu nebo rekonstrukce bytu.Děkuji moc a přeji klidný pracovní týden.”
- Iveta
★★★★★
5
Dobrý den pane Šalmíku, děkujeme Vám za profesionální přístup při výběru naší kuchyně a za perfektně provedenou práci při montáži. Jsme maximálně spokojeni a rádi Vás každému doporučíme. Přejeme Vám další úspěšné realizace kuchyní a mnoho spokojených klientů.”
- Jindřiška a Martin

___________________________________________________________________________________________________________

Všem zákazníkům jsme velice vděční za odeslání recenze o zkušenostech s námi.

 

Jméno / bydliště
Rating
Text